GRA.PL - kontakt, redakcja

Redakcja Gra.pl
Informacje prasowe, propozycje konkursów, patronatów i wspólnych akcji redakcyjnych prosimy przesyłać na adres redakcja@gra.pl

Reklama w Gra.pl
Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą lub współpracą biznesową z portalem Gra.pl skontaktuj się z nami pod adresem: oferta@gra.pl lub telefonicznie 509 771 246.

O firmie
Media Regionalne to jedna z wiodących grup prasowych w Polsce. Jesteśmy obecni na rynkach lokalnych. To, co nas wyróżnia, to bliska więź z Czytelnikami naszych tytułów.
Znakiem rozpoznawczym naszej marki jest nie tylko lokalność, ale także innowacyjność. Grupa aktywnie rozwija się, wykorzystując nowe technologie oraz wzbogacając swoją dotychczasową ofertę o inne media: prasę bezpłatną, regionalne portale internetowe, lokalne rozgłośnie radiowe czy agencje reklamowe.

Do Grupy należy dziewięć dzienników regionalnych o łącznej sprzedaży 207 636 egzemplarzy (rozpowszechnianie płatne ZKDP, średnia sierpień 2012 – lipiec 2013). Grupa Media Regionalne jest również właścicielem pięciu drukarni, agencji reklamowej "Admis" oraz dwunastu bezpłatnych tygodników – w Szczecinie, w Lublinie, w Zielonej Górze, w Koszalinie, w Słupsku, w Gorzowie, w Toruniu, w Białymstoku, w Rzeszowie, w Radomiu, w Kielcach i w Opolu. Obecnie każdy z naszych regionalnych tytułów posiada własny portal internetowy. To sieć 12 nowoczesnych serwisów regionalnych, powiązanych z tytułami prasowymi należącymi do Mediów Regionalnych, obejmuje zasięgiem dziesięć województw. Do Grupy należy także 30 portali informacyjno-społecznościowych MMMojeMiasto. W ramach grupy działa Centrum Usług Księgowych (z siedzibą w Bydgoszczy) – nowoczesna organizacja obsługująca wszystkie spółki wydawnicze. Wysoko wykwalifikowani pracownicy Centrum wspierają wydawnictwa regionalne swoją wiedzą w zakresie m.in. doradztwa podatkowego czy zarządzania środkami finansowymi.

Właścicielem Grupy Media Regionalne jest Grupa Polskapresse.

Grupa Polskapresse jest częścią Verlagsgruppe Passau, niemieckiej grupy medialnej obecnej w Niemczech, Czechach i Polsce.

Media Regionalne Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 45
02-672 Warszawa
NIP: 897-10-10-229
REGON: 930701694
KRS: 52204
Wysokość kapitału zakładowego: 47 813 500,00 PLN