Xbox One już w Polsce

Xbox One
Dziś w Polsce oficjalnie debiutuje nowa konsola firmy Microsoft. A wraz z nią gry i polskie wersje językowe gier wydanych przed premierą konsoli.
Xbox One jest oferowany w dwóch specjalnych zestawach premierowych z konsolą wyposażoną w dysk twardy o pojemności 500GB. Każdy zestaw zawiera również próbny, 14-dniowy dostęp do usługi Xbox Live Gold, a z nią specjalne oferty zakupu gier w dystrybucji cyfrowej. Wraz z konsolą Xbox One, w pakiecie znajdują się również najpopularniejsze gry FIFA 15 i Forza Motorsport 5, a w zestawie z sensorem Kinect: FIFA 15 i Dance Central Spotlight.
Ceny?
W zależności od sklepu i zestawu wahają się między 1599 a 1999 złotych.

W co można zagrać?
Oprócz wspomnianych gier dołączanych do konsoli jest gra akcji osadzona w starożytnym Rzymie, czyli Ryse: Son of Rome (która jednak niedługo trafi na PC). jest walka z zombie, czyli Dead Rising 3 (ta gra na PC już trafiła. Dziś). Jest Kinect Sports Rivals, czyli rodzinna gra sportowa.

W październiku ofertę gier na wyłączność dla Xbox One uzupełni Forza Horizon 2, Sunset Overdrive, zestaw Halo The Master Chief Collection.
Nie zabraknie też takich tytułów jak Assassin's Creed Unity, Grand Theft Auto V, etc.

Nie brakuje też gier już wydanych, w końcu Xbox One ma już 10 miesięcy (a część wydanych wcześniej tytułów po dzisiejszej premierze powinna otrzymać polskie wersje językowe): Watch_Dogs, Wolfenstein: The New Order, Thief, Metro Redux, Diablo III: Ultimate Evil Edition, Tomb Raider: Definitive Edition, Sniper Elite III: Afrika...

Dowiedz się więcej o konsoli Xbox One

Zdjęcia

  • Xbox One
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać