Xbox One: będzie wersja bez Kinecta

Xbox One
A to oznacza, że będzie też tańsza - pojawi się 9 czerwca i będzie kosztować 399 dolarów. Wraz z nią szykuje się też sporo zmian w programie Games with Gold.
9 czerwca do sprzedaży trafi tańszy zestaw z konsolą Xbox One - bez sensora Kinect i w niższej cenie, czyli za wspomniane 399 dolarów. Taki zestaw będzie dostępny we wszystkich krajach, w których konsola oficjalnie zadebiutowała, czyli jeszcze nie w Polsce (w naszym kraju Xbox One oficjalnie pojawi się we wrześniu).
Poza tym dostęp do wszystkich aplikacji rozrywkowych (takich jak Machinima, Twitch, Upload, Netflix, Univision Deportes, GoPro, Red Bull TV, itd.) na Xbox One i Xbox 360 nie będzie już wymagał abonamentu  Xbox Live Gold.

Na czerwiec zaplanowano też kolejne nowości związane z programem Games with Gold. Microsoft chwali się, że od chwili jego uruchomienia na Xbox 360 rok temu, odnotowano ponad 12 milionów pobrań gier i ponad 200 milionów godzin spędzonych w grach. Z okazji rocznicy czerwcowa oferta zawierać będzie trzy bezpłatne gry na Xbox 360:
  • Dark Souls
  • Charlie Murder
  • Super Street Fighter IV: Arcade Edition
Cały program zostanie także rozszerzony na Xbox One. Posiadacze Xbox Live Gold otrzymają dostęp do bezpłatnych gier, a na dobry początek będą takie tytuły:
  • Max: The Curse of Brotherhood
  • Halo: Spartan Assault
Na Xbox One zostanie także uruchomiony program zniżkowy Deals with Gold.

Zdjęcia

  • Xbox One
Komentarze
widlowy
widlowy czw., 2014-05-15 09:08

Właśnie szukam jakieś fajnej

Właśnie szukam jakieś fajnej konsoli do zabaw z dzieckiem, może się nada.