Tesoro Excalibur Spectrum: Klawiatura mechaniczna za 140 dolarów

Tesoro Excalibur Spectrum

Klawiatura mechaniczna Tesoro Excalibur Spectrum

Przy produkcji Tesoro Excalibur Spectrum wykorzystano nowy rodzaj przełączników Kailh. Ich żywotność to ponad 60 milionów kliknięć. Czym jeszcze kusi nowa klawiatura dla graczy?
Tesoro Excalibur Spectrum to nowa wersja zaprezentowanej we wrześniu minionego roku klawiatury Tesoro Excalibur. W Polsce do sprzedaży trafi w maju, a jej cenę ustalono na poziomie 140 dolarów bez jednego centa.
Co dostaniemy w zamian?

Dostaniemy bardzo klasyczne wzornictwo i standardowy układ klawiszy. Do tego w pełni modyfikowalne podświetlenie o palecie barw zawierającej 16.8 miliona kolorów. Jest też 8 zaprogramowanych efektów podświetleń, a do każdego klawisza można przypisać oddzielne podświetlenie (do wyboru pięć poziomów jasności). Wszystko fajnie, ale akurat nie to jest najważniejsze w klawiaturze.

W Tesoro Excalibur Spectrum zastosowano zmienny Anty-ghosting (NKRO i USB 6 Key Rollover). Jest też tryb Gaming. Ten blokuje klawisze odpowiedzialnych np. niezamierzone minimalizowanie okna gry). Makra możemy zapisywać w pamięci wewnętrznej.
Tesoro excalibur spectrum

Zdjęcia

  • Tesoro Excalibur Spectrum
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać