SteelSeries World of Warcraft Wireless Mouse: Czy to pomoże w grze?

SteelSeries World of Warcraft Wireless Mouse

SteelSeries World of Warcraft Wireless Mouse

Fot. Redakcja gra.pl

Nowa mysz SteelSeries pewnie sprawdzi się w wielu grach, ale przygotowano ja z myślą o jednej: World of Warcraft. I nie chodzi tu tytlko o grafiki zdobiące gryzonia.
W największym skrócie: SteelSeries World of Warcraft Wireless Mouse to 11 przycisków, rozbudowane opcje podświetlenia i oprogramowanie SteelSeries Engine do jak najwygodniejszego skonfigurowania myszy choćby za pomocą przypisywania komend z gry metodą przeciągnij i upuść.

– Trzy lata temu wspólnie z Blizzard wprowadziliśmy na rynek pierwszą mysz MMO. Od tego czasu pracowaliśmy nad udoskonaleniem tego konceptu i wykorzystaniu wszystkich sugestii zgłaszanych przez społeczność graczy, od wskazówek dotyczących rozmiarów i kształtu przycisków, po aspekty sprzętowe i funkcję komunikacji bezprzewodowej – wyjaśnia Bruce Hawver, szef SteelSeries. – Mysz World of Warcraft Wireless Mouse spełnia wszystkie wymagania graczy i jesteśmy pewni, że zaskoczy ich najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i doskonałym działaniem.

W urządzeniu zastosowano sensor laserowy o współczynniku CPI sięgającym 8,200.

Do 11 przycisków można przypisać dowolne ze 130 predefiniowanych komend. I można tworzyć własne makra (również wykorzystując język skryptowy gry).
W komplecie jest stacja dokująca (również ozdobiona motywem z gry).

A teraz najważniejsza wiadomość. Cena.
Mysz World of Warcraft Wireless Mouse pojawi się w trzecim kwartale tego roku. To daje wystarczająco dużo czasu, by uzbierać 129.99 euro. 

Zdjęcia

  • SteelSeries World of Warcraft Wireless Mouse
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy