Steelseries: Sprzęt dla fanów Guild Wars 2

Steelseries Guild Wars 2

Fot. Redakcja gra.pl

Steelseries to producent akcesoriów dla graczy. ArenaNet to twórcy Guild Wars 2, kontynuacji cenionej gry MMO. Obie firmy przygotowały właśnie specjalny zestaw: słuchawki, mysz, klawiatura i podkładka.
Guild Wars 2 Headset to lekkie, nauszne słuchawki z mikrofonem, wyposażone w czerwone nauszniki pokryte materiałem SNDBlock (zapewniającym skuteczne tłumienie zewnętrznych dźwięków). Matowobiały pałąk oraz nauszniki ozdobione są logo Guild Wars 2.
Cena: 430 złotych.

Guild Wars 2 Gaming Mouse to mysz dla graczy prawo- i leworęcznych z sensorem laserowym o czułości do 5700 CPI. Mysz ma siedem w pełni programowalnych przycisków i duże ślizgacze z materiału UPE.
Cena: 300 złotych.

Guild Wars 2 QcK to podkładki pod mysz. Są trzy wersje kolorystyczne do wyboru, a każda w tej samej cenie: 65 złotych.

Będzie też klawiatura, ale o tej na razie nic nie wiadomo.

– Jesteśmy niesamowicie dumni z tego sprzętu i zadowoleni ze współpracy z zespołem ArenaNet. Przygotowaliśmy wspólnie urządzenia wykorzystujące najlepsze dostępne obecnie technologie, dzięki czemu będziemy w stanie zagwarantować graczom niesamowicie wciągającą rozgrywkę i pełną kontrolę nad grą od pierwszego kliknięcia w Tyrii, przez całą ich podróż przez świat Guild Warrs 2 – zapewnia Kim Rom ze SteelSeries. 

Zdjęcia

  • Steelseries Guild Wars 2
Komentarze
AMOK
AMOK wt., 2012-07-31 18:40

Piękne

Słuchawki i podkładki istne arcydzieło! Gdybym miał takie słuchawki nosiłbym je nawet na zewnątrz. Jedynie myszka mi nie przypadła do gustu bo wolę te profilowane dla osób praworęcznych ;)