SteelSeries Siberia V2 Heat Orange: Słuchawki dla graczy w nowej wersji

SteelSeries Siberia v2 Heat Orange

Pomarańczowe podświetlenie w SteelSeries Siberia v2 Heat Orange może pulsować w rytm muzyki/efektów dźwiękowych. Można je też wyłączyć.

Nowy model – zgodnie z nazwą – ma pomarańczowe podświetlenie LED i trzeba przyznać, że może się podobać. Niestety słuchawki SteelSeries Siberia V2 Heat Orange nie należą do najtańszych modeli na rynku…
Siberia V2 to topowy model słuchawek SteelSeries. Co znajdziemy w jego nowej odsłonie, która właśnie trafiła do sprzedaży?
Wspomniane już pomarańczowe podświetlenie LED, którego częstotliwość i jasność można modyfikować za pomocą oprogramowania SteelSeries Engine. Do wyboru jest 6 trybów ustawień, które można przypisać do konkretnych gier czy profili (w trybie Active Mode mamy na dodatek darmową dyskotekę, bo podświetlenie pulsuje w rytm efektów dźwiękowych, muzyki lub głosu).
W Siberia v2 Heat Orange zastosowano duże – 50 mm – przetworniki mające gwarantować jak najlepszą jakość dźwięku. Każda ze słuchawek jest pokryta miękkim skórzanym materiałem, który również poprawia pasywną redukcję szumów.
Do tego jest wreszcie wysuwany mikrofon z systemem redukcji hałasu.

Słuchawki
Charakterystyka częstotliwości: 18 – 28000 Hz
Impendancja: 40 Ohm
Długość Kabla: 1 m
Przedłużacz kabla USB: 2 m

Mikrofon
Charakterystyka częstotliwości: 50 – 16000 Hz
Charakterystyka kierunkowości: Jednokierunkowy
Czułość: -38 dB
Aktywna redukcja szumów: Up to 20dB

A ile kosztują słuchawki SteelSeries Siberia v2 Heat Orange? 520,17 złotych.

SteelSeries Siberia v2 Heat Orange

Zdjęcia

  • SteelSeries Siberia v2 Heat Orange
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać