SteelSeries Rival 700: Mysz dla graczy. Wyświetla i wibruje

SteelSeries Rival 700

Mysz SteelSeries Rival 700 w sprzedaży ma się pojawić w kwietniu

Fot. SteelSeries

A ile kosztuje? 399 złotych. Na tyle wyceniono mysz SteelSeries Rival 700 z wyświetlaczem OLED, wymiennym sensorem i wibracjami
SteelSeries to znany i ceniony - choćby za model Rival 300 - producent akcesoriów dla graczy. Teraz firma zaprezentowała swoją najnowszą mysz, która do sprzedaży trafi już w kwietniu.
Czym SteelSeries Rival 700 chce pokonać liczną konkurencję?

Choćby wyświetlaczem OLED. Dzięki funkcji SteelSeries GameSense w oprogramowaniu SteelSeries Engine, gracze mogą dostosować treść pojawiającą się na wyświetlaczu OLED: statystyki, wybrany profil, własne logo czy nawet animacje.

SteelSeries chwali się też systemem drgań - wibracje mają powiadamiać gracza o wydarzeniach w grze.
Może to być na przykład odnowienie danej umiejętności czy spadek "paska życia" poniżej określonego poziomu.
Ale - jak czytamy w materiałach prasowych - specjalna konstrukcja myszy ma sprawić, że wibracje nie będą miały negatywnego wpływu na celność i czucie myszy podczas rozgrywki.

A co w środku?
W SteelSeries Rival 700 znajdziemy optyczny sensor (PixArt PMW3360) z zerową akceleracją sprzętową, DPI do 16 000 oraz czasem reakcji na poziomie 1 milisekundy.

Do tego dochodzi 7 programowalnych przycisków i intrygujące wzornictwo (mysz jest dostosowana do prawej dłoni, do wszystkich rodzajów chwytu).

Górną część obudowy myszy jest odczepiana, dzięki czemu będzie można ją wymienić (na pokrywy o różnymi wzorami i powłokami, które także będą dostępne w sprzedaży). Wymienne mają też być sensory.

Cena SteelSeries Rival 700 została ustalona na 399 złotych.

Zdjęcia

  • SteelSeries Rival 700
  • SteelSeries Rival 700
  • SteelSeries Rival 700
  • SteelSeries Rival 700
  • SteelSeries Rival 700
Komentarze
ZicZac
ZicZac pon., 2016-02-01 21:25

Rival 300

to bardzo dobra mysz, ale ta moim zdaniem trochę przedobrzona. Za dużo bajerów, które nie za bardzo mają sens. Nie bardzo wiem po co mam zerkać na bok myszy, żeby szukać tam statystyk.