SteelSeries Rival 600: Mysz dla graczy z podwójnym sensorem (wideo)

SteelSeries Rival 600

Mysz SteelSeries Rival 600 i miejsca, gdzie możemy umieścić dodatkowe odważniki

Fot. SteelSeries

Dwa sensory na pewno dobrze sprawdzają się w materiałach prasowych. A w praktyce? Odpowiedź już. Za 379 złotych, bo na tyle wyceniono mysz SteelSeries Rival 600.
Klawiatury, słuchawki, myszy - SreelSeries to marka dobrze znana i popularna, która swoje produkty kieruje przede wszystkim do graczy.

Firmy nie mogło też zabraknąć na targach CES 2018 w Las Vegas, gdzie zaprezentowała najnowszego gryzonia z rodziny Rival.

SteelSeries Rival 600 to przede wszystkim podwójny sensor TrueMove3+.
Jeden sensor jest odpowiedzialny za śledzenie ruchów użytkownika, drugi zaś odpowiada za LOD (lift-off distance), czyli wysokość, na jakiej myszka, po podniesieniu, przestaje odczytywać położenie - im niżej, tym lepiej. 


Taką granicę będzie można ustawić samemu dostosowując do stylu grania.
A podstawowy sensor to znany już z myszy serii 310 TrueMove3 o rozdzielczości 12 000 CPI stworzona we współpracy z firmą PixArt.

SteelSeries Rival 600 to także 256 kombinacji modyfikacji wagi i balansu. Odważniki w myszy możemy umieścić po bokach urządzenia (co przy okazji zmienia też środek ciężkości).
Jaki mamy zakres regulacji? Mysz waży 96 gramów, a w zestawie jest osiem 4-gramowych odważników.

Warto też wspomnieć o przyciskach głównych, pod którymi znajdują się mechaniczne przełączniki SteelSeries o wytrzymałości 60 milionów kliknięć. W sumie mysz ma 7 programowalnych przycisków.
Jest też 32-bit procesor ARM i jest oprogramowanie SteelSeries Engine odpowiedzialne między innymi za zarządzanie podświetleniem (a bez tego nie obejdzie się teraz żaden produkt "dla graczy").

W Polsce mysz SteelSeries Rival 600 będzie dostępna w marcu w cenie 379 złotych.

SteelSeries Rival 600  

Zdjęcia

  • SteelSeries Rival 600

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
Ribena
Ribena pon., 2018-03-12 23:22

SteelSeries rządzi

Trzymam właśnie w dłoni model Rival 300. Mysz dosyć kosztowna, ale naprawdę przynosi realne korzyści. Chętnie się przesiądę na serię 600, gdy zawita do Polski, ale musieliby nieco obniżyć cenę. Ponad 300 złotych za mysz to dużo. SteelSeries musiałoby się zmieścić w granicach 299 PLN.

Mój egzemplarz Rival 300 pochodzi z tej kolekcji
gamera.pl/manufacturer/steelseries/

Polecamy