Steelseries Apex: Podobno najszybsza klawiatura świecie

Steelseries Apex
Na targach Consumer Electronic Show w Las Vegas, Steelseries przedstawił swoją nową klawiaturę dla graczy: Apex.
Producent chwali się, że przy tworzeniu klawiatury Apex miał jeden, nadrzędny cel: najszybszy na świecie czas reakcji (choc żadnych danych nie podaje). Apex został wyposażony w system SteelSeries ActiveZone. Ten łączy możliwość zaprogramowania mechanicznego (przypisywanie funkcji poszczególnym klawiszom) i wizualnego (strefy klawiszy różniące się kolorem i intensywnością podświetlenia).

– System SteelSeries ActiveZone pozwala na łatwiejszy i szybszy dostęp do zaawansowanych opcji modyfikacji – tłumaczył Bruce Hawver, dyrektor zarządzający SteelSeries.

Czym jeszcze chwali się Steelserie prezentując klawiaturę Apex (i jej uboższą wersję Apex [RAW])? Że są dodatkowe dwie małe wypustki na klawiszu W, co ma umożliwiać szybszy powrót do układu WSAD. Że jest Anti-ghosting zapobiegający błędom przy jednoczesnym wciskaniu 20 najpopularniejszych klawiszy używanych w grach. Że jest powiększony klawisz spacji i dodatkowe klawisze kierunkowe.

Że można wybrać kolor podświetlenia, a do wyboru jest ich 16,8 milionów. I to oddzielnie dla każdej z pięciu stref klawiatury. A wszystko za jedyne 99.99 euro.

Albo 69,99 euro – tyle kosztuje Steelseries Apex [RAW], który ma znacznie mniej wariantów podświetlenia.

Oba modele do sprzedaży mają trafić w drugim kwartale tego roku.
Steelseries Apex
Steelseries Apex

Zdjęcia

  • Steelseries Apex
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać