SteelSeries Apex M750: Klawiatura dla graczy. Aluminiowa i mechaniczna (wideo)

SteelSeries Apex M750

Klawiatura SteelSeries Apex M750

Fot. SteelSeries

779 złotych - za takie pieniądze można kupić sporo gier, można kupić kartę graficzną albo jakieś 556 zupek chińskich. Albo nową klawiaturę dla graczy SteelSeries Apex M750.
SteelSeries to znany producent akcesoriów dla graczy. Firma w swojej ofercie ma myszy, słuchawki, podkładki i oczywiście klawiatury.
W tym ostatnim przypadku asortyment powiększył się właśnie o nowy model.

W SteelSeries Apex M750 zastosowano trzecią generację linearnych przełączników mechanicznych SteelSeries QX2 o wytrzymałości do 50 milionów kliknięć.

Rama klawiatury została wykonana ze stopu aluminium serii 5000, co ma gwarantować dużą wytrzymałość przy zachowaniu odpowiedniej lekkości urządzenia.

Wraz z nową klawiaturą została wydana aktualizacja darmowego oprogramowania SteelSeries Engine, w której znalazły się nowe aplikacje dedykowane graczom.
To między innymi integracja z czatem Discord - komunikaty z czatu są zsynchronizowane z podświetleniem w produktach SteelSeries, w tym w klawiaturze Apex M750 (w której oczywiście nie mogło zabraknąc zaawansowanego podświetlenia).

Są też nowe aplikacje. ImageSync przyda się do tworzenia złożonych trybów podświetlenia, a Audio Visualizer synchronizuje podświetlenie z muzyką.

Klawiatura Apex M750 jest już dostępna w oficjalnym sklepie internetowym SteelSeries w cenie 169.99 euro. W polskich sklepach zadebiutuje 1 września w cenie 779 złotych. 

 

Zdjęcia

  • SteelSeries Apex M750
  • SteelSeries Apex M750
  • SteelSeries Apex M750
  • SteelSeries Apex M750
  • SteelSeries Apex M750
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać