Roccat Isku FX: Kiedy trafią Twój czołg, zaświeci się na czerwono

Roccat Isku FX

Roccat Isku FX: klawiatura już trafiła do sklepów. Cena: 99 euro.

Roccat Isku FX to klawiatura dla graczy, którzy nie narzekają na brak gotówki. I dla tych, którzy grają w World of Tanks.
Roccat to niemiecka firma produkująca akcesoria dla graczy, czyli głównie myszy i klawiatury. Takie jak Isku FX, która sama nas informuje o tym, co się dzieje w grze. Ale tylko jednej, czyli World of Tanks.

FX to odświeżona wersja klawiatury Isku. Dodano na przykład wielokolorowe podświetlenie, które można sobie niemal dowolnie ustawiać – do wybory jest 16 800 000 kolorów i 6 stopni ich nasilenia.

A jak klawiatura współpracuje z popularnym MMO z czołgami w roli głównej? Za sprawą technologii Talk FX (ta jest także w najnowszych myszach Roccat) klawiatura poinformuje nas – białym błyskiem – o początku każdej rundy w grze. Kiedy nasz czołg zostanie trafiony – klawiatura podświetli się na czerwono.

Nie mamy pojęcia czy to ma sens i czy gracze będą patrzeć na klawiaturę, żeby się dowiedzieć, że ktoś do nich strzela. Ale jeżeli już będą patrzeć, to zapewne stwierdzą, że klawiatura nieźle wygląda:
Roccat Isku FX
Roccat Isku FX
Roccat Isku FX

Zdjęcia

  • Roccat Isku FX
Komentarze
AMOK
AMOK wt., 2012-12-11 23:01

Sprzęcik pierwsza klasa

Choć może na moje biurko trochę za duża :) Ale nie obraziłbym się gdybym mógł ją przetestować ^^

Sławomir Mańka
Sławomir Mańka pt., 2012-12-14 13:29

Zacnie

Używam podobnego sprzętu alienware, która również ma dynamiczne podświetlenie w grze, ale dla mnie jako gracza który jest zaangażowany w rozgrywkę kolory które widzę to głównie zielony - start rundy oraz biały - tryb po śmierci inne są niezauważalne chociaż sprzęt dla osoby siedzącej z boku i oglądającej robi niesamowite wrażenie ;p Muszę sprawdzić jak to działa z myszką tutaj mam już sprzęt firmy Roccat, ale nie bawiłem się z tym podświetleniem jeszcze pewnie będzie podobnie jak z klawą ;p

Pozdrawiam

Bazinga
Bazinga pt., 2012-12-14 14:07

może sie

nie znam, ale nie bardzo rouzmiem do czego mialoby mi się przydac, że klawiatura mi sie inaczej swieci, jak mnie trafią. Ale ten Roccat to nawet fajny, tylko chyba ta podpórka wydaje się za duża