Razer Raiju: e-sportowy pad do PlayStation 4

Razer Raiju

Razer Raiju

Fot. Razer

Dodatkowe, programowalne przyciski, "e-sportowa ergonomia" i panel szybkiego dostępu - tak firma Razer zachwala Raiju, licencjonowany kontrolera PlayStation 4.
Razer Raiju został - jak czytamy w informacji prasowej - zaprojektowany dla graczy biorących udział w turniejach e-sportowych na PlayStation 4, a powstał w ścisłej współpracy z Sony Interactive Entertainment Europe.
Nad kontrolerem pracowali także profesjonalni e-sportowcy, jak Tyler "FeLonY" Johnson i Brice "Faccento" Faccento, byli członkowie drużyny Team eLevate.

Jaki jest efekt tych założeń i współpracy?
Razer Raiju posiada po dwa unikalne, w pełni programowalne, dodatkowe bumpery i triggery. Zarówno one, jak i pozostałe przyciski, korzystają z opracowanej przez Razer technologii Hyperesponse. Dzięki niej przełączniki mechaniczne mają dostarczać wyjątkowej precyzji.

Dodatkowe bumpery i triggery znalazły się na spodniej stronie kontrolera. Raiju wyposażono także w blokady triggerów, które pozwalają na przejście w tryb ognia ciągłego i tryb "hair trigger". Tryby można dowolnie przełączać i łączyć.

Jest też 4-przyciskowy panel szybkiego dostępu (do przełączania się między profilami, wygłuszania mikrofonu czy regulacji głośności). Całość uzupełnia 3-metrowy kabel USB-Mikro.

Razer Raiju trafił już do sprzedaży, a jego cenę ustalono na 169.99 euro. 

Zdjęcia

  • Razer Raiju
  • Razer Raiju
  • Razer Raiju
  • Razer Raiju
  • Razer Raiju
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać