Razer jest już gotowy na StarCraft II: Heart of the Swarm

Razer

Z całego zestawu najlepiej prezentują się chyba słuchawki Razer Banshee

Prawie 327 euro – tyle musi wydać osobnik spełniający trzy kryteria, czyli: A – posiadający taką kwotę, B – odczuwający nieokiełznaną chęć zagrania w StarCraft II: Heart of the Swarm, C – będący fanem Razera.
Za 326, 96 euro można już sobie nabyć specjalny zestaw (rzecz jasna można też kupić poszczególne elementy) akcesoriów przygotowanych przez Razera specjalnie do gry StarCraft II: Heart of the Swarm. Specjalnie w tym wypadku oznacza dodanie odpowiednich grafik i kolorów do znanych już produktów.

– Gracze zareagowali z ogromnym entuzjazmem na akcesoria, które wprowadziliśmy podczas premiery StarCraft II. Z myślą o naszych hardcore'owych fanach i całej społeczności StarCraft chcemy jeszcze raz wprowadzić te produkty na rynek – tłumaczy Min-Liang Tan, współwłaściciel Razera.

Co zatem można kupić? Mysz Razer Spectre, klawiaturę Razer Marauder i słuchawki Razer Banshee – wszystkie ze specjalnym podświetleniem i zintegrowanym systemem APM (Actions-Per-Minute), który przekazuje dane z przebiegu gry do urządzeń, reagując odpowiednim podświetleniem na działania gracza i szybkość jego ruchów.

Razer Spectre StarCraft II Gaming Mouse to pięcioprzyciskowa mysz. Rozdzielczość 5600 dpi, do tego czujnik laserowy Razer Precision 3.5G i technologia 1000 Hz Ultrapooling przesyłająca do komputera informacje o komendach w czasie 1 milisekundy.
Cena: 59.99 euro.

Razer Marauder StarCraft II Gaming Keyboard ma podświetlenie, grawerowane symbole i również technologię 1000 Hz Ultrapolling. Jest też najdroższa w całym zestawie: 99,99 euro.

I wreszcie słuchawki Razer Banshee w których możemy zmieniać własny głos za 89.99 euro.

A jak komuś mało, to jest jeszcze torba Razer StarCraft II Zerg Edition ze specjalnego materiału za jedyne 79.99 euro.

Razer Spectre
Razer Marauder
Razer Banshee

Zdjęcia

  • Razer
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać