Razer Hydra: Mnóstwo nowych gier do sterowania

Razer Hydra: Mnóstwo nowych gier do sterowania

Razer Hydra

Fot. Redakcja gra.pl

Razer Hydra to kontroler ruchu do gier PC-towych. Miał swoja premierę wraz z grą Portal 2. Teraz lista obsługiwanych tytułów szybko się wydłuża.
Kontrolera Razer Hydra możemy już używać przy wszystkich tytułach Valve, czyli Left 4 Dead 2, Half-Life 2 i Team Fortress 2. Mało tego: także dwie nowe gry – DOTA 2 i Counter Strike: Global Offensive – pozwolą na swobodną obsługę za pomocą kontrolera Razer.

I to jeszcze nie wszystko: narzędzie Motion Creator 2.0 zostało zintegrowane z serwisem Steam, dzięki czemu gracze skorzystają z pełnej wstecznej kompatybilności z 250 najpopularniejszymi grami. Już teraz użytkownicy Steam będą otrzymywać automatyczne aktualizacje obecnych i przyszłych gier, a nowa łatka pozwoli zapoznać się łatwo z systemem sterowania Hydrą.

– Razer Hydra przyciąga całe rzesze graczy, którzy chcą skorzystać z niebywałej łatwości i precyzji obsługi, o której konkurencja wciąż może tylko pomarzyć – zapewnia Rober Krakoff, szef Razera.

Tymczasem doszły dwie kolejne gry obsługiwane przez Hydrę. To FlatOut 3: Chaos & Destruction i Deep Black: Reloaded:


Zdjęcia

  • Razer Hydra: Mnóstwo nowych gier do sterowania
Komentarze
LuiN
LuiN czw., 2012-04-05 19:33

taka krzyżówka

Kombo PlayStation Move Navigation Controller i PlaySation Move. Nic to w sumie odkrywczego, a inwestycja w sprzęt dla jednego czy kilku tytułów ma niezbyt korzystny rachunek ekonomiczny.