Razer Counter Logic Gaming: nowy sprzęt dla graczy

Razer DeathAdder
Ludzie z Razera spotkali się z drużyną zawodowych graczy MOBA Counter Logic Gaming. Efekt? Specjalna linia produktów dla graczy.
Ekipa Counter Logic Gaming pokonała 29 innych drużyn i zdobyła tytuł Drużyny Roku 2011 Razer. – Z wielką przyjemnością wspieramy drużynę, która sama tak bardzo przyczyniła się do rozwoju e-sportu. Śledzimy pasjonujące rozgrywki HotshotGG i reszty ekipy, która może pochwalić się licznymi sukcesami na arenie MOBA – mówi Robert Krakoff, prezes Razer USA.

– Każdy gracz marzy o takim sprzęcie – dodaje George „HotshotGG" Georgallidis, pro-gamer w Counter Logic Gaming. – Nasze zwycięstwo w konkursie i umieszczenie naszych barw na słynnych produktach tej firmy, to najwyższy honor.

Dyle wzajemnych uprzejmości. Co z tego sojuszu mogą mieć ci, którzy nie pracują w firmie Razer, a ni nie są członkami Counter Logic Gaming?

Mogą mieć nowe wersje znanej myszy Razer DeathAdder, a na dokładkę podkładkę Razer Goliathus. I jedno, i drugie odpowiednio ozdobione. Mogą też mieć lżejszy portfel, bo sama podkładka kosztuje 19.99 euro. Mysz jest jeszcze droższa: 69,99 euro. W myszy znajdziemy czujnik podczerwieni Razer Precision 3.5G o czułości 3500dpi, pięć niezależnie programowalnych przycisków Hyperesponse, antypoślizgowe przyciski, bezgłośne stopki Ultraslick i pozłacane złącze USB. Razer Counter Logic Gaming

Zdjęcia

  • Razer DeathAdder
Komentarze
AMOK
AMOK czw., 2012-08-16 15:39

DeathAdder okropny

DeathAdder w tych kolorach wygląda paskudnie. Podkładka może być.