Razer BlackWidow Lite: Klawiatura do grania i do pracy

Razer BlackWidow Lite

Klawiatura Razer BlackWidow Lite

Fot. Razer

Mechaniczna klawiatura z cichymi przełącznikami, dzięki której pisanie ma być równie przyjemne jak granie. Razer prezentuje nową klawiaturę BlackWidow Lite za 99,99 euro.
Razer BlackWidow Lite to przede wszystkim mechaniczne przełączniki Razer (Razer Orange Mechanical Switches), które - jak czytamy w informacji prasowej - mają zapewniać "nieomal bezgłośną pracę, jednak przy zachowaniu precyzji działania i odpowiedniego oporu podczas ich wciskania".

Trwałość przełączników to 80 milionów kliknięć. Do klawiatury dołączono oddzielne uszczelki typu O-ring. Te mają zapewnić dodatkowe wygłuszenie.

- Gramy bardzo często, ale i ciężko pracujemy. Jedną trzecią naszej codziennej aktywności spędzamy przed biurkami, dlatego chcieliśmy stworzyć produkt, który czyni pisanie wspaniałym doświadczeniem. Klawiatura BlackWidow Lite została zaprojektowana jako doskonały towarzysz podczas zabawy i pracy - podkreśla Min-Liang Tan, prezes i współzałożyciel Razera.

Blackwidow Lite jest pozbawiona bloku numerycznego, ma za to górną pokrywę z matowego aluminium, odłączany kabel w oplocie i indywidualnie podświetlane na biało klawisze. Zaś aplikacja Razer Synapse 3 pozwala na konfigurację, tworzenie własnych makr czy skrótów klawiaturowych.

Cena: 99.99 euro.

Razer Blackwidow Lite 

Zdjęcia

  • Razer BlackWidow Lite
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać