Razer Basilisk: Żeby się lepiej strzelało

Razer Basilisk

Razer Basilisk

Fot. Razer

16 000 DPI, rolka z możliwością regulacji oporu i wymienne przyciski - tak, w największym skrócie - prezentuje się nowa mysz dla graczy, czyli Razer Basilisk.
W Razer Basilisk znajdziemy ten sam sensor optyczny 5G i rozdzielczości 16 000 DPI, co w myszkach Razer DeathAdder Elite czy Razer Lancehead Tournament Edition.
Do tego mechaniczne przełączniki Razer Mechanical Mouse Switches z wytrzymałością do 50 milionów kliknięć.

Jak podkreśla sam producent, Razer Basilisk przeznaczony jest przede wszystkim FPS-ów.

Stąd na przykład nowa mysz ma możliwość płynnego regulowania oporu stawianego przez rolkę (za pomocą pokrętła na spodzie urządzenia).

Mysz wyposażono także w wymienny przycisk, dający łatwy dostęp do dodatkowych funkcji myszki. Jego domyślne ustawienie pozwala na czasowe obniżenie czułości myszki, ale przycisk jest w pełni programowalny.

Są też przyciski w dwóch rozmiarach, dzięki czemu możemy lepiej dopasować mysz do własnej dłoni. A jak ktoś nie chce dodatkowego przycisku, to może go zastąpić gumową zaślepką.

Mysz, tak jak wszystkie ostatnie peryferia Razera, korzysta z Razer Synapse 3. Tu możemy konfigurować przyciski czy ustawiać sobnie podświetlenie i związane z nim efekty.

Mysz Razer Basilisk w sprzedaży powinna się pojawić lada dzień. Jej cenę producent ustalił na poziomie 69.99 euro.

Razer Basilisk
Razer Basilisk
Razer Basilisk
 

Zdjęcia

  • Razer Basilisk
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać