Norton Security: Już gotowy na Windows 8

Norton Security
Firma Norton zaprezentowała najnowsze wersje swoich produktów: Norton 360, Norton Internet Security i Norton AntiVirus.
Nowe wersje programów Norton skupiają się przede wszystkim na lepszej ochronie sieci społecznościowych i ochronie przed atakami typu scam. A wszystkie są zgodne z systemem operacyjnym Windows 8.

Firma Symantec chwali się, że w swoich wewnętrznych testach, Windows 8 z zabezpieczeniami Norton jest o 50 proc. szybszy i o 20 proc. bezpieczniejszy niż z oprogramowaniem Windows Defender. W tych samych testach Norton prawidłowo wykrył i zablokował wszystkie zagrożenia, których nie rozpoznał Windows Defender.

– Klienci przenieśli już niemal wszystkie aspekty swojego życia do sieci, często narażając bezpieczeństwo swoich danych osobowych – tłumaczy Janice Chaffin z firmy Symantec. – Nasze najnowsze rozwiązania uwzględniają te i inne problemy, zapewniając większe bezpieczeństwo sieci społecznościowych i ochronę przed scamem użytkownikom korzystającym z różnych urządzeń i technologii Wi-Fi.

Na czym polegają zabezpieczenie sieci społecznościowych? Przede wszystkim chronią użytkowników sieci społecznościowych przed atakami i oszustwami typu scam, takimi jak wymuszanie użycia przycisku „Lubię to!" lub komunikaty, wiadomości i powiadomienia zawierające szkodliwy kod.

Najnowsze wersje programów Norton powinny być dostępne w Polsce w drugiej połowie września. 

Zdjęcia

  • Norton Security
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać