Manhattan Stealth Touch: Gdzie się podziały przyciski?

Manhattan Stealth Touch

Fot. Redakcja gra.pl

Manhattan Stealth Touch to mysz, która nie ma przycisków, nie ma rolki i nie da się nią klikać. A kosztuje 279 złotych.
- Głównym celem przy projektowaniu myszki Stealth Touch była prostota. Oznaczało to wyeliminowanie wszystkich przycisków i elementów mechanicznych. Przednia powierzchnia sterująca umożliwia intuicyjną pracę z myszką, co jest doświadczeniem znacznie bardziej zbliżonym do korzystania z tabletu lub Smartphone'a, niż pracy z tradycyjną myszką – tłumaczy Agnieszka Niewczas z firmy Manhattan.

Mysz zaprojektowano z wykorzystaniem technologii Curve-Touch. Część aktywną urządzenia pokrywa specjalna siatka, odpowiedzialna za przenoszenie poleceń od użytkownika. I tak zaznaczenie tekstu możliwe jest poprzez podwójne stuknięcie lewym palcem i przeciągnięcie kursorem po wybranym fragmencie tekstu.
Proste przesunięcie palcem po środku powierzchni myszy odpowiedzialne jest za przewijanie stron internetowych, czy innych informacji.

Myszka Stealth Touch rozpoznaje swoje horyzontalne lub wertykalne położenie. Trzymana pionowo może służyć jako bezprzewodowy prezenter. W pozycji poziomej wraca do normalnego trybu pracy.

Mysz jest bezprzewodowa (zasięg 10 metrów) i kosztuje 279 złotych. 

Zdjęcia

  • Manhattan Stealth Touch
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać