Mad Catz: Słuchawki i mysz dla fanów gry Titanfall

 Mad Catz FREQ 4D Titanfall

Słuchawki Mad Catz FREQ 4D Titanfall z technologią Bayer ViviTouch

Tanio nie jest. Efektownie i owszem. Już można kupić mysz Mad Catz RAT 3, słuchawki Mad Catz FREQ 4D i podkładkę GLIDE 3. Wszystko ozdobione motywami z gry Titanfall.
Gra Titanfall (premiera 13 marca) to sieciowy FPS z wielkimi mechami. Za grę odpowiada studio Respawn Entertainment, którego założyciele pracowali wcześniej w Infinity Ward znanym przede wszystkim z serii Call of Duty.

A co w związku z tym oferuje Mad Catz?
A na przykład mysz Mad Catz RAT 3 Titanfall o rozdzielczości do 3200 dpi i z oprogramowaniem SST, za pomocą którego można dostosować część parametrów poprawiających dynamikę podczas gry.

Do tego słuchawki Mad Catz FREQ 4D Titanfall z technologią Bayer ViviTouch (zastępuje ona standardowe wibracje za sprawą wbudowanych w słuchawki elektroaktywnych polimerów. Pod wpływem napięcia zmieniają one objętość, a wywołane w ten sposób mikro ruchy mają być odczuwane przez skórę użytkownika jako dodatkowy bodziec).

Jest też podkładka pod mysz G.L.I.D.E. 3 Titanfall. Piankowa i pokryta warstwą mikrofibry o niskim współczynniku tarcia.

Ile to wszystko kosztuje?
Mysz 299 złotych, słuchawki 599 złotych, a podkładka 69 złotych.
Mad Catz RAT 3 Titanfall
Mad Catz FREQ 4D Titanfall
Mad Catz G.L.I.D.E. 3 Titanfall

 

Zdjęcia

  •  Mad Catz FREQ 4D Titanfall
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać