Logitech PowerShell Controller: Zmień iPhone w pada

Logitech PowerShell Controller

Logitech PowerShell Controller

Logitech PowerShell Controller to kontroler do gier przeznaczony dla tych, którzy lubią grać i mają iPhone 5/5s. I na dodatek mają też niepotrzebne 439,99 złotych do wydania.
Jak to działa? Bierzemy iPhona i wkładamy go do Logitech PowerShell Controller tak samo, jak w przypadku standardowych pokrowców na te urządzenia. I gramy. W Logitech PowerShell Controller jest d-pad, triggery i przyciski kontrolne.

– Zaprojektowaliśmy ten pierwszy i jedyny w swoim rodzaju mobilny kontroler do gier, by umożliwić wszystkim użytkownikom system iOS 7 przeżycie niezwykłych, nowych doświadczeń. Ponieważ używanie telefonów do gier staje się coraz bardziej popularne, nasze badania wskazują, że ponad 87 proc. użytkowników urządzeń iPhone i iPod touch wykorzystuje je właśnie w tym celu, uznaliśmy, że przyszedł czas, by wprowadzić związane z tym doświadczenia na zupełnie nowy, wyższy poziom – tłumaczy cały proces decyzyjny Ehtisham Rabbani z Logitecha.

W Logitech PowerShell Controller jest też bateria, która zwiększa żywotność tej w iPhonie. A sam kontroler jest kompatybilny z coraz dłuższą listą gier dostępnych na iOS 7. Jest tu i Bastion, i Fast & Furious 6: The Game, MetalStorm Aces, Nitro i Galaxy On Fire 2 HD.

Cena? 
Logitech PowerShell Controller (z baterią) kosztuje 439,99 złotych.

 

Zdjęcia

  • Logitech PowerShell Controller
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy