Logitech G Pro: Mechaniczna klawiatura dla graczy

Logitech G Pro

Logitech G Pro

Fot. Logitech

Jeżeli w najbliższych dniach będziecie szukać klawiatury mechanicznej dysponując przy okazji finansową nadwyżką w domowym budżecie na poziomie 659 złotych, to możecie się zainteresować klawiaturą Logitech G Pro.
Firma Logitech zaprezentowała nową klawiaturę i chwali się, że została ona zaprojektowaną we współpracy z czołowymi e-sportowcami, dzięki czemu urządzenie ma się świetnie nadawać do profesjonalnych rozgrywek.

Jak to wszystko wygląda w szczegółach?
Zastosowanie mechanicznych przełączników Romer-G sprawia - jak czytamy w informacji prasowej - że klawiatura zapewnia o 25 proc. szybszy czas reakcji niż standardowe mechaniczne przełączniki.

- Profesjonalni gracze są bardzo wymagający, dlatego ich zdanie jest dla nas bardzo ważne. Prototyp G Pro trafił w ręce e-sportowców, których poprosiliśmy o przetestowanie jego możliwości. W rezultacie powstała klawiatura oferująca ultraszybkie przełączniki oraz wytrzymałą konstrukcję. Dodatkowo brak klawiatury numerycznej pozwala użytkownikom na komfortowe przenoszenie urządzenia - komentuje Ujesh Desai, wiceprezydent Logitech Gaming.

Nie zabrakło też, rzecz jasna, podświetlenia. Za pomocą oprogramowania Logitech Gaming Software możemy dostosować podświetlenie każdego klawisza z osobna, korzystając z palety 16,8 milionów kolorów.

Logitech G Pro w sprzedaży ma się pojawić lada chwila, a jej cena została ustalona na poziomie 659 złotych. 

Zdjęcia

  • Logitech G Pro
  • Logitech G Pro
  • Logitech G Pro
  • Logitech G Pro

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy