Logitech G PRO: Lepszy dźwięk, lepsza izolacja

Słuchawki Logitech G PRO

Słuchawki Logitech G PRO

Fot. Logitech

Słuchawki Logitech G PRO do sprzedaży trafią w kwietniu. Cena to 439 złotych. Nie jest to mała kwota, ale w kategorii "słuchawki dla graczy" bez trudu znajdziemy wiele droższych modeli.
Logitech nowy model słuchawek G PRO prezentuje jako "przeznaczone dla profesjonalistów oraz entuzjastów wirtualnej rozgrywki".

- Zestaw słuchawkowy G PRO stworzyliśmy przy ścisłej współpracy z zawodnikami takich drużyn jak: TSM, G2 Esports, czy London Spitfire, aby jeszcze lepiej zaspokoić wymagania graczy - komentuje w informacji prasowej Ujesh Desai, wiceprezydent i główny menedżer Logitech Gaming.

W porównaniu do poprzedniej wersji, model G PRO ma gwarantować o 50 proc. lepszą izolację dźwięków z otoczenia.
Służą temu też nauszniki z ekoskóry, a dostępny będzie też dodatkowy zestaw nauszników - dla odmiany zrobionych z materiału przypominającego zamsz.

Do tego lekka i wygodna konstrukcja z odpinanymi, analogowymi kablami, do których dołączono elementy sterujące głośnością.

Membrany Pro-G zostały - by znów sięgnąć do informacji prasowej "wykonane z hybrydowych materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu słuchawki są w stanie dostarczyć perfekcyjne brzmienie, na które składa się bogaty i dynamiczny bas, wyraźne wysokie tony, a także niesamowicie niski poziom zniekształceń".
Jest także mikrofon pojemnościowy wykorzystujący pop filtr.

Słuchawki Logitech G PRO do sprzedaży mają trafić w kwietniu w cenie 439 złotych.
Słuchawki Logitech G PRO 

Zdjęcia

  • Słuchawki Logitech G PRO
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać