HTC One: Specyfikacja i najciekawsze rozwiązania

HTC One

HTC One

„Zupełnie nowe standardy w świecie smartfonów" - czytamy w informacji prasowej. Marketingowy bełkot, czy nowy HTC One rzeczywiście ma się czym pochwalić?
Najważniejszy w nowym smartfonie jest HTC BlinkFeed. To rozwiązanie, które zbiera w jednym miejscu najistotniejsze dla użytkownika informacje bez potrzeby używania wielu aplikacji i przeglądania stron. Dzięki niemu można od razu sprawdzić, co się dzieje w serwisach społecznościowych, sprawdzić wiadomości i obejrzeć zdjęcia.

HTC zapewnia, że dla potrzeb tego rozwiązania będzie dostarczać treści z ponad 1400 źródeł, co ma się przełożyć na 10 000 artykułów dziennie.

Kolejna rzecz jaką chcą się pochwalić specjaliści z HTC to – oczywiście „przełomowy" - aparat HTC UltraPixel z technologią HTC Zoe – to specjalny sposób prezentacji naszych zdjęć i filmów. System automatycznie tworzy prezentacje poszczególnych zdarzeń, na które składają się Zoe, zdjęcia i wideo, zmontowane z muzyką i profesjonalnie zaprojektowanymi cięciami.

Do tego mamy HTC BoomSound i technologię Beats Audio, co ma zagwarantować świetny dźwięk w połączeniu z dwoma głośnikami stereo z wbudowanymi wzmacniaczami. A za obraz odpowiada ekran 4.7" Full HD (1080p).

Specyfikacja HTC One
Wymiary: 137,4 x 68,2 x 9,3mm/4mm
Waga: 143 gramy z baterią
Wyświetlacz: 4,7-calowy, Full HD1080p, 468 PPI
Procesor: Qualcomm Snapdragon 600, czterordzeniowy, 1,7GHz
Pamięć całkowita: 32GB/64GB
RAM: 2GB DDR2

HTC One w sprzedaży ma się pojawić już w marcu.
HTC One

Zdjęcia

  • HTC One
Komentarze
AMOK
AMOK pon., 2013-02-25 11:12

Wygląda fajnie, ale jestem

Wygląda fajnie, ale jestem raczej średnio przekonany do telefonów HTC po moim HTC Diamond (choć kiedy to było ^^)