Goclever Hybrid: Hybrydowy tablet zaprojektowany w Polsce

Goclever hybrid

Goclever hybrid

Goclever Hybrid, który dzięki klawiaturze może zmienić się w netbooka, to pierwsze tego typu urządzenie zaprojektowane w Polsce.
Do sprzedaży trafiły właśnie dwie wersje: Goclever Hybrid i Hybrid +3G.
Oba modele mają 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli.

W środku znajdziemy dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066, taktowany zegarem o częstotliwości 1.6 GHz, 1GB pamięci RAM i czterordzeniowy układ graficzny Mali 400 MP4.
Wersja podstawowa ma jeszcze 8 GB wbudowanej pamięci. W wersji +3G jest jej dwa razy więcej, a do tego dołączony jest zewnętrzy modem 3G wspierający usługę AERO2.
Konfiguracje uzupełniają wbudowane głośniki, mikrofon i dwa aparaty: przedni o rozdzielczości 2Mpix oraz tylny 3Mpix.

Dołączalna 80-klawiszowa klawiatura wraz z czułym touchpadem posiada wbudowany akumulator tzw. powerbank, czyli dodatkową baterię. Wraz z baterią tabletu powinno to wystarczyć – jak podaje producent – na 15 godzin pracy.

Wszystko zaś działa na systemie operacyjnym Android 4.1. Jelly Bean (ale trwają już prace nad aktualizacją do wersji 4.2).

A ile to kosztuje?
Wersja podstawowa 1199 złotych, wersja +3G: 1349 złotych. 

Zdjęcia

  • Goclever hybrid
Komentarze
Lopper
Lopper pon., 2013-02-25 08:48

Hybryda

Jak na hybrydę ma naprawdę sensowną cenę, szkoda, że procek nie 4-rdzeniowy ale wtedy cena już byłaby inna. Generalnie wygląda fajnie, już dość dawno temu na stronie komputronika widziałem przedsprzedaż ale de facto musiałbym zobaczyć na żywo sprzęcik i ocenić.