ASUS ROG Tytan G70: Potężny komputer dla graczy

ASUS ROG Tytan G70

ASUS ROG Tytan G70 oznacza dwie rzeczy: dziurę budżetową i brak konieczności studiowania wymagań sprzętowych gier w najbliższym czasie.

ASUS ROG Tytan G70 to komputer z gatunku tych, przy których pytanie „czy mi pójdzie” traci sens. Za to pytanie „czy mnie na niego stać” jest bardzo na miejscu.
W największym skrócie ASUS ROG Tytan G70 to procesor Intel Core i7-4770K (w najmocniejszej konfiguracji) z opcją natychmiastowego podkręcania wszystkich rdzeni bez konieczności ponownego uruchamiania systemu, karta graficzna Nvidia GeForce GTX 770 i zintegrowany systemem chłodzenia płynnego.

F
unkcja Turbo Gear umożliwia jednoczesne przetaktowywanie czterech rdzeni procesora Intel Core i7-4770K ze standardowego poziomu 3.7GHz do 4.5Ghz. ASUS ROG Tytan G70 ma też specjalny system chłodzenia z 10 wentylatorami. Tryb Turbo Gear automatycznie otwiera dostęp do sześciu przednich i dwóch tylnych wentylatorów. Współpracują one z dwoma wentylatorami znajdującymi się na dole i wewnątrz obudowy oraz ze zintegrowanym systemem chłodzenia płynnego. To ma zapewnić bardzo wysoką wydajność chłodzenia (co przy takiej pogodzie jak teraz na pewno się przyda) nawet podczas wielogodzinnej sesji grania.

Jednak inżynierowie z firmy ASUS zajęli się nie tylko tym, co widać, ale też tym, co słychać. Mamy tu technologie
ASUS SonicMaster i MaxxAudio firmy Waves. Obie mają zapewnić jak najlepszy i jak najbardziej realistyczny dźwięk.

Nie da się też nie zauważyć, że ASUS ROG Tytan G70 wygląda nieco inaczej niż standardowe komputery, a to za sprawą intrygującego wzornictwa,
podświetlanego logo ROG i diod LED w dolnej części komputera, które zmieniają kolor na niebieski lub czerwony w zależności od poziomu przetaktowywania.

Pora na szczegóły, czyli specyfikację techniczną komputera ASUS ROG Tytan G70:

System operacyjny: Windows 8 (64-bit)

Procesor: Intel Core i5/i7 czwartej generacji z odblokowanym mnożnikiem

Chipset: Intel Z87

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 780 (3GB DDR5)

Pamięć: od 8 do 32 GB; dwukanałowa DDR3

Gniazda rozszerzeń:
1 x PCI-e x 16, 1 x PCI-e x 1, 1 x PCI-e x 8 (współdzielone z x16), 1 x PCI-e x 4
Pamięć masowa: SSD 128 lub 256 GB oraz możliwość zainstalowania do pięciu dysków HDD 3,5” i uzyskanie maksymalnej pojemności 15TB (SATA 6Gbit/s, 7200RPM)
Zasilanie: 700W

Wymiary: 300x530x630

Waga: 24 kilogramy

A teraz najważniejsza informacja, czyli ile to wszystko kosztuje? Jak łatwo zgadnąć, tanio nie jest i ceny zaczynają się od 5999 złotych.
ASUS ROG Tytan G70
ASUS ROG Tytan G70

Darmowe gry online w Gra.pl

Zdjęcia

  • ASUS ROG Tytan G70
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać