AMD Radeon HD 7970 GHz Edition: Karta za 1949 złotych

AMD Radeon HD 7970 GHz Edition

Fot. Redakcja gra.pl

Cena wysoka, ale w zamian dostajemy obietnicę posiadania najszybszej karty na świecie. Sprawdzić te obietnice – i pozbyć się prawie dwóch tysięcy – będzie można już w najbliższych dniach.
Karta graficzna AMD Radeon HD 7970 GHz Edition została zbudowana w oparciu o nową architekturę Graphics Core Next firmy AMD, co ma zapewnić rozgrywkę w najwyższych rozdzielczościach i przy najwyższych usatwieniach w takich grach jak Battlefield 3.

– AMD Radeon HD 7970 GHz Edition dołącza do naszej wielokrotnie nagradzanej rodziny kart graficznych korzystających z dobrodziejstw architektury GCN i dzięki najszybszemu w branży pojedynczemu układowi graficznemu zapewnia rozgrywkę na najwyższym, światowym poziomie – zapewnia Matt Skynner z AMD.

Karta AMD Radeon HD 7970 GHz Edition nie dość, że najszybsza, ma być też niezwykle wszechstronna. A to dzięki technologii AMD App Acceleration , która optymalizuje codzienne zadania i przyspiesza działanie pakietów służących tworzeniu i obróbce cyfrowych treści.

Kartę wyposażono w 3 GB pamięci GDDR5 i technologię AMD Eyefinity 2.0.

Karty AMD Radeon HD 7970 GHz Edition lada dzień mają się pojawić w ofertach takich producentów jak ASUS, Gigabyte, HIS, MSI czy Sapphire. Minimalną cenę ustalono na poziomie 1949 złotych. 

Zdjęcia

  • AMD Radeon HD 7970 GHz Edition
Komentarze
Kirottu
Kirottu czw., 2012-10-11 11:18

Jeez

Oh my.... cudo, ale nie wiem, czy wywaliłbym 1950PLN za kartę nawet taką, jak ta....

napewno nie teraz :D 

Polecamy