drukuj

Battlefield 4: Odliczanie do wojny. Trzy książki do zdobycia [konkurs]

Battlefield 4: Odliczanie do wojny

Battlefield 4: Odliczanie do wojny

Książka ma znacznie mniejsze wymagania i nie sprawia też tylu kłopotów, co gra. A co nas czeka w powieści Battlefield 4: Odliczanie do wojny?
Przede wszystkim wielki chińsko-amerykański spisek i sporo akcji.
Powieść Battlefield 3: Rosjanin Andy'ego McNaba, która towarzyszyła grze Battlefield 3, była - w swoim gatunku - całkiem niezła. Niedawno w księgarniach pojawiła się kolejna książka. Tym razem autorstwa Petera Grimsdale'a zatytułowana Battlefield 4: Odliczanie do wojny.

Jej bohaterem jest Laszlo Kovic, agent CIA. Kovic miał szczęście, bo cudem przeżył nieudaną misję w Korei Północnej. Teraz jednak przed nim stoi znacznie trudniejsze zadanie…

Agent wpada na trop chińsko-amerykańskiego spisku, który ma wywołać konflikt na masową skalę. Kovic, wbrew rozkazom od swojego szefowastwa, zbiera w Chinach własną ekipę złożoną z dość nietuzinkowych osobników i próbuje zapobiec katastrofie...

To miedzy innymi postacie mają być jednym z atutów tej powieści. Autor przedstawia też w niej zderzenie się dwóch całkowicie innych światów, bo amerykański styl życia nieco gryzie się z chińskim.
A dziś, o godzinie 14.30 na naszym profilu na Facebooku znajdziecie konkurs. A w nim jedno pytanie i trzy książki do zdobycia.
A na zachętę fragment w przekładzie Przemysława Bielińskiego i interpretacji Krzysztofa Banaszyka:

Zdjęcia

  • Battlefield 4: Odliczanie do wojny
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać