Zombie Army Trilogy: Premiera już niedługo (wideo)

Zombie Army Trilogy
Skoro były tylko dwie części Sniper Elite: Nazi Zombie Army to skąd trylogia? A stąd, że w zestawie znajdzie się trzecia część. A dwie poprzednie zostaną podrasowane.
Po wydaniu gry Sniper Elite V2 studio Rebellion przeniosło bardzo udaną mechanikę strzelania z karabinów wyborowych do nieco innej gry. Zwykłych nazistów zastąpili tu martwi naziści w postaci tytułowych zombie, a wszystko rozgrywało się demonicznych wersjach Berlina i okolic z czasów II wojny światowej.
Można było grać samemu albo w trybie kooperacji.
Pomysł sprawdził się całkiem dobrze, czego efektem było Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2.

Zombie Army Trilogy
Potem Rebellion zajął się grą Sniper Elite III: Afrika. Ta ukazała się w czerwcu minionego roku, dostała kilka dodatków i twórcy postanowili wrócić do zombiaków.

Zestaw Zombie Army Trilogy trafi na PlayStation 4, Xbox One i oczywiście na PC.
Znajdziemy w nim wydane wcześniej części (zremasterowane) i nowy, trzeci rozdział. Pojawi się też tryb Horda i nowe postacie do wyboru; w tym żeńskie.

Data premiery to najpewniej 6 marca. Grę zresztą można już zamawiać na stronie twórców (cena to 41,99 euro, ale posiadacze poprzednich części mogą liczyć na sporą zniżkę. Szczegóły poznamy pewnie już dziś, kiedy gra pojawi się na Steamie).


Zdjęcia

  • Zombie Army Trilogy
  • Zombie Army Trilogy
  • Zombie Army Trilogy
  • Zombie Army Trilogy
  • Zombie Army Trilogy
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać