Xbox One: Oficjalna data premiery

Xbox One

Konsola Xbox One

Wiadomo już, kiedy Xbox One trafi do sprzedaży w 13 krajach. Wciąż jednak nie wiadomo, kiedy nowa konsola Microsoftu trafi do Polski. Ale na pewno nie będzie to w tym roku.
22 listopada Xbox One pojawi się w sprzedaży w 13 krajach, między innymi w Stanach Zjednoczonych, w Anglii, Australii, Kanadzie, Francji czy w Niemczech (ale nie w Polsce. Tu wciąż brakuje jakichkolwiek konkretnych informacji. Te mają się pojawić dopiero na początku przyszłego roku).
Xbox One będzie zatem dostępny w Europie tydzień wcześniej niż PlayStation 4, która swoją premierę ma 29 listopada. Natomiast w Stanach to nowa konsola Sony będzie pierwsza, bo w sprzedaży pojawi się już 15 listopada.A co Xbox 360? Yusuf Mehdi, szef działu marketingu w Microsoft podczas Citi Global Technology Conference poinformował, że konsola Xboksa 360 będzie wspierana jeszcze przez trzy lata i 100 gier.

 

Zdjęcia

  • Xbox One
Komentarze
Samnitar
Samnitar śr., 2013-09-04 22:17

go home m$...

...u are drunk, mam w nosie wasze produkty, tak jak wy macie w nosie pozostałe kraje.

szostak21
szostak21 czw., 2013-09-05 01:56

Pełna zgoda. Ale jak patrze

@Samnitar:

Pełna zgoda. Ale jak patrze co microsoft robi, to aż nie wierze, co oni wyprawiają. A goście z Sony tylko zacierają rece i już liczą kasiore.