WRC 4: Rajd Szwecji na zwiastunie (wideo)

Kategorie: Tagi:
WRC 4

WRC 4 i Sebastien Loeb na trasie Rajdu Szwecji

Jest Citroen DS3 Sebastiena Loeba, jest śnieżny rajd Szwecji. A to oznacza pierwszy zwiastun gry WRC 4. W założeniu gry idealnej dla tych, którzy tęsknią za dobrą produkcją o rajdach.
Za grę odpowiada studio Milestone, które można już uznać za doświadczone w tym temacie. W końcu na koncie tegoż studia są poprzednie odsłony serii, czyli WRC 3, WRC 2 i WRC (a na liście kilkunastu gier tego studia właściwie wszystkie są o wyścigach. Albo samochodowych, albo motocyklowych). Jest tylko jeden problem: żadna z poprzednich trzech odsłon serii WRC nie była hitem.

Czy coś się zmieni po wydaniu WRC 4, której premiera została wstępnie zaplanowana na październik tego roku (na PC, PlayStation 3 i Vita oraz Xbox 360)? Twórcy dość standardowo zapowiadają lepszą oprawę graficzną, więcej szczegółów, lepsze efekty pogodowe i oczywiście jeszcze większy realizm.
Do weryfikacji tych obietnic może teraz posłużyć wyłącznie zwiastun gry z kilkoma ujęciami ze wspomnianego Rajdu Szwecji:

Zdjęcia

  • WRC 4
Komentarze
szostak21
szostak21 wt., 2013-08-13 16:07

niewyglada to dobrze,

niewyglada to dobrze, zwlaszcza jak na pierwszy trailer. Szkoda, że Codemaster nie robi juz takich gier jak stare Coliny