World of Warships: Gra w statki (wideo)

World of Warships

World of Warships

Jakie okręty znajdziemy w grze, który do czego służy i dlaczego nie będzie łodzi podwodnych. Twórcy World of Warships opowiadają o swojej grze.
World of Warships to trzeci - po World of Tanks i World of Warplanes - tego typu projekt studia Wargaming. Czołgi zdobyły sobie wielką popularność. Samoloty radzą sobie przyzwoicie. A jak będzie z okrętami?

W World of Warhips znajdziemy cztery typy okrętów: pancerniki, lotniskowce, krążowniki i niszczyciele. Wszystko z czasów II wojny światowej. I choć wówczas pancerniki straciły swoją dominującą pozycję na morzach i oceanach, a ich pojedynki można policzyć na palcach jednej; górą dwóch rąk, to w grze one właśnie będą najważniejsze. A nie lotniskowce.
Nie będzie też łodzi podwodnych, które zdaniem twórców zaburzyły by całą rozgrywkę.

Poza tym w pierwszych pamiętnikach developerów znajdziemy trochę dziwnych sformułowań w stylu "pancernik niespodziewanie atakuje nas torpedami" i porównań do World of Tanks (pancernik to jakby czołg maus wyposażony w liczne działa samobieżne) i sporo ładnych widoków pancerników oddających salwę burtową:Dowiedz się więcej o grze World of Warships

Zdjęcia

  • World of Warships
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać