World of Warplanes: Premiera, czyli latać każdy może (galeria)

World of Warplanes

Na "dzień dobry" w grze World of Warplanes znajdziemy 100 samolotów z pięciu krajów.

Trochę lepiej lub trochę gorzej. Po wielu miesiącach testów, w których wzięło udział 4 500 000 graczy z całego świata i po ostatnich poprawkach, darmowa gra World of Warplanes wreszcie ma oficjalną premię.
– Premiera World of Warplanes to kamień milowy dla Wargamingu i nie mogliśmy się doczekać, aby oddać w ręce graczy następnego rozdziału naszego uniwersum – mówi Vikor Kisły, prezes firmy Wargaming. – Podobnie jak to jest udziałem World of Tanks, będziemy kontynuować rozwój i ewolucję World of Warplanes dodając sukcesywnie nowe możliwości: kraje, samoloty czy tryby zabawy, aby nasi gracze czuli się częścią społeczności i chętnie wzbijali się w przestworza.

A co już jest w grze World of Warplanes?
To lotnicze gra MMO osadzona w złotej erze lotnictwa wojskowego – najstarsze maszyny pochodzą z lat 30. ubiegłego wieku, a najnowsze walczyły już w czasie wojny w Korei. Gra stawia raczej na zręcznościowy model lotu. Ten można wykorzystać w starciach 15 na 15.

Do wyboru są 3 klasy maszyn:
  • lekkie myśliwce
  • ciężkie myśliwce
  • bombowce
Ile jest wszystkich samolotów? Na razie ponad 100. To maszyny niemieckie, rosyjskie, japońskie, brytyjskie i amerykańskie (ale wkrótce będzie ich więcej; tak jak w World of Tanks, gdzie wciąż pojawiają się nowe czołgi). Każdy samolot można konfigurować i modyfikować.

Premiera World of Warplanes ma jeszcze aspekt: gra oficjalnie trafia także do usługi Wargaming.net, co oznacza chociażby system Zunifikowanych Kont Premium. A to pozwala na przenoszenie złota i „wolnego” doświadczenia między grą World of Warplanes i World of Tanks.

Więcej o grze i procesie jej powstawania dowiecie się z naszej rozmowy z Antonem Sitnikau, głównym producentem World of Warplanes.

World of Warplanes
World of Warplanes
World of Warplanes
World of Warplanes
World of Warplanes
World of Warplanes
World of Warplanes
World of Warplanes
World of WarplanesZdjęcia

  • World of Warplanes
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać