World of Warplanes: Jak się lata?

World of Warplanes

World of Warplanes: twórcy obiecują, ze model lotu będzie idealnym połączeniem wygody i realizmu

World of Tanks okazało się wielkim sukcesem. Czy podobnie będzie w World of Warplanes? Pewnie tak, bo gra zapowiada się całkiem ciekawie.
W nowych „pamiętnikach twórców" ekipa Wargaming.net opowiada o wielu niezwykle ważnych elementach zabawy w World of Warplanes, lotniczym MMO. A przede wszystkim o modelu lotu. Ten można określić jednym zdaniem: walcz z przeciwnikiem, a nie ze sterowaniem.

A to oznacza kompromis między realiami, a wygodą sterowania. Niemniej, jak mówią sami twórcy, w grze będzie można też wykonywać wiele skomplikowanych manewrów, takich jak zawrót Immelmana czy pętla Niestierowa.

Pomocą dla graczy ma być także „wspomaganie prowadzenia toru kul":

Zdjęcia

  • World of Warplanes
Komentarze
bender
bender wt., 2012-09-11 17:30

zaczyna

mi sie ta gra coraz bardziej podobac.

AMOK
AMOK czw., 2012-09-13 07:29

Się lata, się strzela

Bardzo dobrze, że nie będzie to strasznie trudny symulator, bo nie o to w takich grach chodzi. Niech zachowają część realizmu, a dadzą mniej hardcorowym graczom frajdę z latania i zestrzeliwania przeciwników. Jak ktoś będzie chciał większy realizm to są od tego prawdziwe symulatory, a tutaj chodzi o dobrą zabawę. Szkoda tylko, że w materiale pokazano tak mało samolotów...

bender
bender czw., 2012-09-13 12:26

pokazano mało

@AMOK:

ale pewnie będzie tak jak w World of tanks i cały czas będą dodawać nowe. Dla mnie na razie jest tylko troche za duzo nowoczesnych i prototypowych maszyn. Wolalbym, zeby to bylo ograniczone do konca II wojny. 

Polecamy