World of Warcraft: Mists of Pandaria. Jak to się sprzedaje?

World of Warcraft: Mists of Pandaria
Mówiąc krótko: nieźle. W końcu w ciągu pierwszego tygodnia sprzedaży 2 700 000 graczy ustawiło się w kolejce do kasy by zapłacić za czwarty dodatek do World of Warcraft.
Dziś Blizzard Entertainment przedstawił pierwsze wyniki sprzedaży dodatku Mists of Pandaria: podczas pierwszego tygodnia od premiery (ale przed wydaniem gry w Chinach, co miało we wtorek), sprzedano około 2,7 miliona egzemplarzy dodatku. Natomiast liczba graczy na całym świecie przekroczyła 10 000 000 subskrybentów.

– Wydając Mists of Pandaria postawiliśmy sobie za cel dać graczom jeszcze więcej radości z zabawy i odkrywania świata, co zawsze było podstawą World of Warcraft, a także dodanie mnóstwa dodatkowych elementów i funkcji do gry – komentuje w komunikacie prasowym Mike Morhaime, dyrektor i współzałożyciel Blizzard Entertainment. – Bardzo cieszymy się widząc wyniki pracy włożonej w to rozszerzenie i słysząc pozytywne opinie naszych graczy.

A przy okazji poinformowano, że prace nad pierwszą dużą aktualizacją idą pełną parą. Co się zmieni i kiedy? Tego niestety nie wyjaśniono.

Zdjęcia

  • World of Warcraft: Mists of Pandaria
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać