World of Warcraft: Legion coraz bliżej

World of Warcraft: Legion

World of Warcraft: Legion

Fot. Blizzard Entertainment

Szóste rozszerzenie do gry World of Warcraft to inwazja demonów, nowa klasa postaci i nowy kontynent. A kiedy będzie można grać? Premierę dodatku Legion zaplanowano na koniec wakacji.
30 sierpnia
Na ten dzień studio Blizzard Entertainment ustaliło datę premiery szóstego już dodatku do gry World of Warcraft.

- Wraz z premierą dodatku Legion otwiera się kolejny mroczny i ekscytujący rozdział w historii najważniejszych konfliktów uniwersum Warcrafta. Bezpowrotnie zmienią się losy niektórych spośród najbardziej rozpoznawalnych bohaterów i złoczyńców Azeroth - zapowiada Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment. - Najnowsze rozszerzenie wypełnione jest funkcjami i zawartością, dzięki którym gracze będą mogli eksplorować świat i personalizować bohaterów w zupełnie nowy sposób.

Czarnoksiężnik Gul'dan inicjuje inwazję demonów na Azeroth. Aby uchronić świat przed zagładą, bohaterowie muszą zgłębić tajemnice Zniszczonych Wysp (to właśnie wspomniany nowy kontynent), opanować moc nowych artefaktów i zawrzeć z Illidarami.

World of Warcraft: Legion przyniesie także nową klasę postaci: to łowca demonów przeznaczony do walki w zwarciu. Będą tez nowe artefakty, nowy element w postaci Siedziby Klasowej i nowy system honoru w grze PvP.

World of Warcraft: Legion będzie dostępny w wydaniu standardowym (w wersji cyfrowej i pudełkowej) i w cyfrowej wersji deluxe z dodatkową zawartością.

Zamówienie przedpremierowe dodatku oznacza możliwość natychmiastowego awansowania jednej postaci na poziom 100. A także wcześniejszy dostęp do klasy łowcy demonów - gracze będą mogli ukończyć specjalny wątek w strefie startowej dla tej klasy.

Będzie też pudełkowa edycja kolekcjonerska ze wszystkimi dodatkami z cyfrowej wersji deluxe plus album z grafikami z dodatku w twardej oprawie, dwupłytowy zestaw DVD/Blu-Ray z materiałami zza kulis produkcji oraz podkładką pod mysz ze specjalną grafiką.

Zdjęcia

  • World of Warcraft: Legion
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać