World of Tanks: Sprawdź, czy jesteś gotowy na czołgi w wersji 1.0 (wideo)

World of Tanks

World of Tanks w wersji 1.0 to między innymi nowy sposób renderowania wody

Fot. Wargaming

World of Tanks w wersji 1.0 to największa i najważniejsza aktualizacja technologiczna od czasu premiery. Gra będzie ładniejsza i bardziej zaawansowana technologicznie.
Premiera World of Tanks 1.0 planowana jest jeszcze na marzec. Twórcy gry - studio Wargaming - przygotowali benchmark, pozwalający sprawdzić jak nasz komputer poradzi sobie z Core; nowym silnikiem graficznym gry.

W programie enCore możemy wybrać jeden z trzech poziomów detali gry, poziom antyaliasingu i rozdzielczość.
Test trwa trzy minuty i kończy się wynikiem punktowym oraz sugerowanymi ustawieniami gry dla naszego sprzętu.

A co w ogóle oferuje nowy silnik graficzny?
Jest on efektem czterech lat prac i wprowadzi do World of Tanks między innymi zaawansowane oświetlenie (technologia globalnej iluminacji, która symuluje, jak efekty świetlne odbijają się i załamują się w zależności od powierzchni, na którą padają), wiesze lokacje z lepszymi teksturami, nowy sposób renderowania wody, fotorealistyczne skyboxy i ruchome chmury, udoskonalone dynamiczne cienie (technologia Adaptive Shadow Maps), zniszczenia obiektów (technologia Havok) i szereg nowych lub ulepszonych efektów przetwarzania końcowego (Bloom, aberracja chromatyczna, etc).

Program enCore znajdziecie tutaj: wotencore.net. A jego działanie oraz część nowych efektów w grze prezentuje poniższy materiał:

 

Zdjęcia

  • World of Tanks
  • World of Tanks
  • World of Tanks
  • World of Tanks
  • World of Tanks

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy