World of Tanks: To oficjalna dyscyplina na World Cyber Games 2013

World of Tanks
Już jutro 16 najlepszych drużyn w World of Tanks rozpocznie walkę na World Cyber Games 2013. Najlepsza zgarnie 35 000 dolarów. Polskę reprezentuje drużyna Mousesports
Gra World of Tanks została wybrana na oficjalną dyscyplinę World Cyber Games 2013. Finały rozpoczynają się już jutro, 28 listopada (cała impreza potrwa do 1 grudnia) w chińskim Kunshan.

– To naprawdę fantastyczne uczestniczyć i obserwować jak World of Tanks dynamicznie weszło na salony światowego e-sportu – cieszy się Jonghyuk Baak z Wargaming. – To, że zostaliśmy wybrani oficjalną dyscypliną tegorocznego World Cyber Games to potwierdzenie zarówno ogromnej popularności World of Tanks, jak również faktu, iż odnosimy sukcesy w rywalizacji zawodowych graczy.

W finale o miano najlepszej ekipy w World of Tanks powalczy 16 drużyn. Pula nagród to 35 000, 21 000 i 7 000 dolarów za pierwsze trzy miejsca.

Poza World of Tanks oficjalne gry w tym roku to Crossfire, FIFA 14, League of Legends, StarCraft II: Heart of the Swarm, Super Street Fighter IV Arcade Edition Ver. 2012 I Warcraft III: The Frozen Throne.

Zdjęcia

  • World of Tanks
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać