World of Tanks: Japońskie czołgi szykują się do ataku (wideo)

World of Tanks

Japonia będzie siódmą nacją – obok USA, Chin, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Rosji – w grze World of Tanks

Już wkrótce w darmowej grze World of Tanks pojawi się 14 japońskich maszyn. Będzie 9 czołgów średnich i 5 lekkich. A na 10 poziomie znajdziemy skonstruowany pod koniec lat 50. ubiegłego wieku czołg Type 64 (STB-1).
– Japońskie czołgi to dla nas i dla graczy okazja do zapoznania się z innowacyjnymi maszynami oraz obserwowanie ich technologicznej ewolucji w okresie połowy XX-wieku – komentuje Mikhail Zhivets, główny producent gry World of Tanks. – Modele bazują na oryginalnych projektach japońskich inżynierów i zaoferują czołgistom wierne historycznie możliwości ulepszania pojazdów, każdy przygotowany specjalnie pod konkretne cele w bitwie.

Japońskie maszyny nie są tak znane jak sowieckie, niemieckie czy amerykańskie czołgi, ale i tu znajdzie się kilka ciekawych modeli. Będzie  Chi-Ri, pierwszy powojenny model Type 61, lekki Type 95 Ha-Go czy czołg średni Chi-Ha.
Kiedy dokładnie japońskie maszyny pojawią się w grze World of Tanks, tego dokładnie nie wiadomo. Ale można je już zobaczyć w akcji:


World of Tanks Ha Go
World of Tanks japońskie drzewko technologiczne

Zdjęcia

  • World of Tanks
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać