World of Tanks: Grand Finals 2016. Kto będzie walczył o tytuł mistrza świata

World of Tanks: Grand Finals 2016

World of Tanks: Grand Finals 2016

Fot. Wargaming

Już w najbliższy weekend w Warszawie 12 najlepszych drużyn w grze World of Tanks z całego świata będzie walczyć o tytuł i 1 200 000 złotych.
World of Tanks: Grand Finals 2016, czyli finał Ligi Wargaming.net już niemal tradycyjnie zostanie rozegrany w Warszawie (tak, jak poprzednie dwie edycje). Tym razem areną zmagań będzie Hala Torwar, a rozgrywki zaplanowano na dwa dni: 8 i 9 kwietnia.

Pula nagród w turnieju to 1 200 000 złotych.
O pieniądze, tytuł Mistrza i sławę będzie walczyć 12 drużyn.

Europę reprezentować będą: Kazna Kru, Wombat on Tanks i Tornado Rox. Amerykę Północną i Południową: eClipse, SIMP i Red Canids z Brazylii. Przedstawiciele Wspólnoty Niepodległych Państw to Natus Vincere (mistrzowie z 2014 roku) i zwycięzcy ligi złotej Not So Serious oraz aktualni mistrzowie, Hellraisers. Stawkę uzupełniają dwie azjatyckie drużyny: wicemistrzowie z minionego roku, czyli EL Gaming, GoldBass i Yato z Chin.

A tak prezentuje się szczegółowy plan rozgrywek:

World of Tanks Grand Finals 2016

Tak jak w poprzednich latach, tak i tym razem Mistrzostwa świata w World of Tanks będą imprezą otwarta i bezpłatną dla publiczności. Na widzów czekają stanowiska z grami World of Tanks i World of Warships i cała masa konkursów (wejście dla publiczności w piątek i sobotę od godziny 10).
Będą też prawdziwe czołgi. Przed Halą Torwar staną dwa pojazdy: T-34-85 i M4A1 Sherman. 

Zdjęcia

  • World of Tanks: Grand Finals 2016
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać