World of Tanks: Brytyjska artyleria rusza na pole bitwy [galeria]

World of Tanks

World of Tanks: jedną z nowości jest Sexton, czyli działo samobieżne zaprojektowana w Kanadzie w oparciu o amerykański projekt, a budowane tylko dla Brytyjczyków…

Największą – i najbardziej zabójczą – nowością w aktualizacji 8.7 do najpopularniejszej gry o czołgach ostatnich lat jest nowa linia brytyjskich dział samobieżnych. Od małego Sextona po prototypy.
Darmowa gra MMO o czołgach, czyli World of Tanks, już wkrótce doczeka się sporej aktualizacji. Jej termin nie jest jeszcze znany, ale szczegóły jak najbardziej.

– Sercem wersji 8.7 będą nowe, brytyjskie działa samobieżne – podkreśla Mike Zhivets, producent World of Tanks. – Nowa aktualizacja przyniesie ze sobą sporo nowych pojazdów, które powinny spodobać się szerokiej publiczności oraz dodać pikanterii w rozgrywce artylerią.

Brytyjskie działa, które znajdziemy  w aktualizacji 8.7 do World of Tanks to miedzy innymi takie maszyny jak Sexton, Bishop i Crusader. W najwyższych poziomach udostępnione będą potężne prototypy powojenne, takie jak The Conqueror Gun Carriage.

Czołgiści dostaną też nową – bardzo zimową – mapę nazwaną Belogorsk-19.
Pozostałe nowości to zmiany w drzewku rosyjskim. Czołg 5 poziomu, T-50-2 zostanie zamieniony na szybki i dobrze uzbrojony MT-25.

Nowe, brytyjskie działa samobieżne prezentują się tak:

World of Tanks birch
World of Tanks bishop
World of Tanks conqueror gun
World of Tanks crusader 5-5
World of Tanks FV 207
World of Tanks FV 304
World of Tanks FV 3805

A nowa mapa belogorsk-19 wygląda tak:

World of Tanks Belogorsk 19
World of Tanks Belogorsk 19

Zdjęcia

  • World of Tanks
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy