World of Tanks Blitz: Made in China (wideo)

World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz

Fot. Wargaming

Dziesięć nowych czołgów, zmiany w bitwach rankingowych i zmniejszenie wahań w penetracji pocisków - to najważniejsze nowości w aktualizacji gry World of Tanks Blitz.
10 nowych czołgów to chińskie maszyny. Są tu czołgi lekkie, takie jak Renault NC-31, Vickers Mk. E Type, Type 2597 Chi-Ha czy M5A1 Stuart.

Od poziomu piątego zaczynają się mocno zmodyfikowane czołgi radzieckie: T-34m Type 58, T-34-1 i WZ-120. Chińskie drzewko technologiczne w grze World of Tanks Blitz kończy się modelem 121.

Nowe czołgi to nie wszystko. Jak informują twórcy ze studia Wargaming, do gry wprowadzono szereg poprawek i usprawnień. Przerobiono między innymi bitwy rankingowe. Aby dołączyć do tej rozgrywki należy posiadać czołg na co najmniej siódmym poziomie.
Na podstawie 20 pierwszych bitew gracze zostaną przyporządkowani do określonych lig, w których czekają atrakcyjne nagrody.

Poprawiono również - jak czytamy w informacji prasowej - dobór graczy do drużyn, który opiera się od teraz nie tylko na klasie wybranego czołgu i jego poziomie, ale również na roli jaka odgrywa w grze.

Zmniejszono także wahania w penetracji pocisków: z 25 na 15 proc. Zmiany zaszły również w systemie wzmocnień: teraz można łączyć te same rodzaje, aby otrzymać ich lepsze wersje.

A chińskie czołgi w akcji prezentują się tak:

 

Zdjęcia

  • World of Tanks Blitz
  • World of Tanks Blitz
  • World of Tanks Blitz
  • World of Tanks Blitz
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać