World of Tanks Blitz: Czołgi atakują smartfony i tablety

World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz - ciekawe, czy mobilna wersja czołgów okaże się równie popularna jak klasyczne World of Tanks.

Jedna z najpopularniejszych obecnie gier, czyli World of Tanks, już wkrótce doczeka się wersji mobilnej, czyli World of Tanks Blitz.
World of Tanks Blitz trafi na smartfony i tablety z Androidem i iOS. W grze znajdziemy maszyny amerykańskie, niemieckie i rosyjskie. Będą to przede wszystkim czołgi, ale nie zabraknie też niszczycieli czołgów. Każda maszyna będzie oczywiście miała własną charakterystykę. Zostanie zachowany także podział na czołgi lekkie, średnie i ciężkie.

World of Tanks Blitz wykorzysta dobrodziejstwa dotykowych ekranów, a do tego fizykę znaną z World of Tanks w szybkich pojedynkach 7 na 7.

– Z World of Tanks Blitz dokładamy wszelkich starań, aby dać najwyższą możliwą jakość na urządzeniach przenośnych – zapowiada Victor Kislyi, prezes Wargaming. – Zawsze chcieliśmy przenieść World of Tanks na nowe platformy sprzętowe i cieszymy się, że gracze będą mogli doświadczyć zabawy w zupełnie inny, nowy sposób.

World of Tanks Blitz wraz z zapowiedzianą niedawno przeglądarkową grą karcianą World of Tanks Generals zostanie połączona usługą Wargaming.net, która pozwoli na dostęp do wszystkich gier firmy pod jednym, prostym, systemem logowania.
Kiedy? Tu niestety brak na razie jakichkolwiek informacji.

World of Tanks Blitz
World of Tanks Blitz
World of Tanks Blitz
World of Tanks Blitz
World of Tanks Blitz

Zdjęcia

  • World of Tanks Blitz
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać