World of Tanks Blitz: Beta testy mobilnych czołgów

World of Tanks Blitz
Dziś wystartowały zamknięte beta testy mobilnej gry World of Tanks Blitz. Zapisało się ponad 150 000 chętnych, ale zapisy trwają dalej. Na dobry początek jest już ponad sto czołgów.
Czołgi w natarciu. Na PC gra World of Tanks bije rekordy popularności, a już na początku kwietnia w Warszawie zostaną rozegrane wielkie Mistrzostwa Świata. Niedawno gra zadebiutowała też na konsoli Xbox 360. Teraz pora na urządzenia mobilne.

- Zamknięte beta testy to coś, na co czekaliśmy od dłuższego czasu - komentuje Andrey Ryabovol, dyrektor operacji globalnych w Wargaming. - Mamy nadzieję, że gracze będą się dobrze bawić podczas testowania gry i spodziewamy się ich konstruktywnych uwag.

Zamknięta beta World of Tanks Blitz będzie dostępna na większości iPadów. Kompatybilność z urządzeniami na Androidzie oraz smartfonami opartymi na iOS będzie dodawana w kolejnych miesiącach.
Sama gra oferuje zaś walki w systemie 7 na 7 graczy. Już teraz w grze znajdziemy ponad setkę czołgów. Niemieckich, rosyjskich i amerykańskich. Szczegóły i zapisy na oficjalnej stronie.

World of Tanks Blitz
World of Tanks Blitz
World of Tanks Blitz
World of Tanks Blitz
World of Tanks Blitz

Zdjęcia

  • World of Tanks Blitz
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy