Wonderbook: Księga Czarów: Hokus Pokus dla Mugoli

Wonderbook: Księga Czarów
Co wyjdzie z połączenia Playstation 3 z Move i z twórczością J.K. Rowling? Wonderbook: Księga Czarów
Niedawno wydana Wonderbook: Księga Czarów to efekt współpracy Sony z Pottermore, specjalną stroną internetową J.K. Rowling, czyli autorski sagi o Harrym Potterze.

– Mugol nie mógłby znaleźć sobie lepszego odpowiednika prawdziwej księgi zaklęć niż Wonderbook: Księga Czarów. Bardzo podobała mi się współpraca z kreatywną ekipą Sony. Dzięki niej wymyślone przeze mnie zaklęcia i ich historia zagoszczą w prawdziwym świecie. Wonderbook: Księga Czarów to niezwykłe urządzenie, które z pewnością stanie się najwspanialszą lekturą Waszego życia – tak o Wonderbook mówiła sama J.K. Rowling.

– Wierzymy, że połączenie książki i gry wideo jest strzałem w dziesiątkę. Pomysł na Wonderbook przypadnie do gustu zarówno rodzicom, jak i dzieciom oraz młodzieży – dodaje Marcin Ziobrowski, szef Sony Computer Entertainment Polska.

Co to jest Księga Czarów? W świecie Harry'ego Pottera została napisana przez Mirandę Goshawk, popularną autorkę książek dla uczniów Hogwartu. Księga znajduje się w Dziale Ksiąg Zakazanych biblioteki Hogwartu. Ci, którym uda się do niej dotrzeć znajdą tam najciekawsze czary, takie jak Incendio, Wingardium Leviosa czy Expelliarmus. A korzystając z Wonderbooka, czyli urządzenia wyglądającego jak prawdziwa książka, otrzymujemy taki efekt:W polskim wydaniu Wonderbook: Księga Czarów narratorem jest Piotr Fronczewski. Nie dość, że to znakomity aktor, to jeszcze świetnie sprawdza przy dubbingowaniu gier. Wystarczy wspomnieć o jednej z najlepszych polonizacji w historii, czyli Baldour's Gate.

Zdjęcia

  • Wonderbook: Księga Czarów
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać