Wizard 101: Nowości w rodzinnej grze MMO

Wizard 101

Wizard 101 to przeglądarkowe MMO przeznaczone dla najmłodszych graczy

Nowy świat Azteka już czeka. A wraz z nim: latające góry, bagna i wielkie piramidy. To wszystko znajdziecie w grze Wizard 101, przeglądarkowej grze MMO dla młodszych graczy.
A takich, jak się okazuje, nie brakuje. Twórcy gry z teksańskiego studia KingsIsle chwalą się, że z Wizard 101 miało już do czynienia 30 milionów graczy. Gra jest obecna na rynku już od 2008 roku. W tym czasie dorobiła się miana Najlepszej gry rodzinnej MMO ostatniej dekady przyznanej przez massively.com (w grze nie ma przemocy, wulgarnego języka, krwi, reklam, etc) i sporej liczby dużych aktualizacji. Takich jak ostatnia; ze światem Azteka.

To jeden z największych obszarów dostępnych w grze z latającymi górami, tajemniczymi bagnami i wielkimi piramidami. Posłaniec z ojczyzny aztekozaurów, jaguarów i pulmanów przybywa z tego rejonu z prośbą o pomoc. Jeżeli wyruszymy, to znajdziemy sporo nowych misji, przedmiotów do zdobycia, nowych zaklęć i umiejętności. Jest podniesiony maksymalny poziom bohatera (z 80 na 90).

Azteka składa się z 13 stref; każda utrzymana w odmiennym klimacie. Z innych nowości warto jeszcze wspomnieć o nowych recepturach i nowym wierzchowcu w postaci Tyrannosaurusa Rexa.

Grę Wizard 101 znajdziecie TUTAJ, a wygląda ona tak:

Zdjęcia

  • Wizard 101
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać