The Witcher Battle Arena: Wiedźmin na smartfony i tablety (wideo)

The Witcher Battle Arena

w grze The Witcher Battle Arena znajdziemy wiedźmina Letho

Darmowa gra mobilna osadzoną w świecie Wiedźmina. A kiedy zagramy w The Witcher Battle Arena? Jeszcze w tym roku.
- Urządzenia mobilne są teraz niesamowicie potężne, a grafika, którą są w stanie generować jest naprawdę piękna. Nadszedł czas, kiedy możemy bez technologicznych barier przenieść bohaterów ze świata Wiedźmina do prawdziwie darmowej gry mobilnej - mów Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED.

Co wiadomo o grze The Witcher Battle Arena?
To gra z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Znajdziemy w niej wielu bohaterów znanych z książek i gier: wiedźmin Letho, krasnolud Zoltan Chivay czy Filippa Eilhart.
Szóstka bohaterów staje do walki o zdobycie i utrzymanie trzech punktów kontrolnych. Szybkie i intensywne potyczki, intuicyjny system rozwoju postaci oraz możliwość tworzenia unikalnych kombinacji przedmiotów sprawiają, że The Witcher Battle Arena to idealna gra na urządzenia mobilne - czytamy w informacji prasowej.

Twórcy gry zapowiadają też, że poświęcili mnóstwo czasu i wysiłku na to, by gra była uczciwa i dobrze zbalanoswana, a pierwszoplanowe znaczenie miały nasze umiejętności, a nie to, co do gry dokupimy.

Gra powstaje przy współpracy ze studiem Fuero Games. Premierę wstepnie zaplanowano na ostatni kwartał tego roku na następujących platformach: iOS, Android, Windows Phone i Windows (tablety).

Zdjęcia

  • The Witcher Battle Arena
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać