Wiedźmin Gra Przygodowa: Obie wersje już są (wideo)

Wiedźmin Gra Przygodowa
Obie, czyli w postaci gry planszowej i jej komputerowej wersji. I w jednej, i w drugiej czeka na nas Geralt, Jaskier, Triss i Yarpen. A do tego mnóstwo stworów i masa przygód.
- Niezmiernie cieszy nas to, że mogliśmy przenieść świat Wiedźmina na planszę i zaoferować efekt tego połączenia fanom przygodowych gier bez prądu. Przez długi czas pracowaliśmy z Ignacym Trzewiczkiem, Fantasy Flight oraz Can Explode, aby stworzyć idealny tytuł zarówno dla graczy, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie planszówek, jak i dla tych, którzy znają zarówno ten gatunek, jak i uniwersum na wskroś - mówi Rafał Jaki, producent wykonawczy Wiedźmin Gra Przygodowa.

W grze możemy się wcielić w jedną z czterech postaci. Do wyboru jest rzecz jasna Geralt, ale też Jaskier, Triss Merigold i krasnoludzki wojownik Yarpen Zigrin. Gra każdą z tych postaci oznacza inny styl gry, inne umiejętności i wreszcie odmienne ścieżki rozwoju. Ale w żadnym przypadku nie zabraknie walk z potworami, skarbów, spisków i przygód.

Komputerowa wersja gry dostępna jest na razie tylko w wersji cyfrowej (wersja pudełkowa pojawi się 5 grudnia). A szczegółowe informacje o zawartości gry planszowej z czterema figurkami stworzonymi przez Q-Workshop znajdziecie TUTAJ.

Na koniec jeszcze zwiastuny oby wersji:Zdjęcia

  • Wiedźmin Gra Przygodowa
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać