Wiedźmin 3: Serca z Kamienia. Dziś premiera (wideo)

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia

Fot. CD Projekt RED

Serca z kamienia to pierwszy duży dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. I na tym można by tekst zakończyć, bo dla wielu graczy to wystarczy, by ruszyć do sklepu.
Ale dla tych, którym to nie wystarczy, jeszcze kilka podstawowych informacji.
Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon ukazała się w 19 maja i szybko okazała się jedną z najlepszych produkcji ostatnich lat.
Twórcy, czyli polskie studio CD Projekt RED mogli się cieszyć bardzo wysokimi ocenami, a dział księgowości nie mógł narzekać patrząc na wyniki sprzedaży (pod koniec sierpnia liczba sprzedanych gier przekroczyła 6 milionów egzemplarzy).

Jeszcze przed premierą twórcy zapowiedzieli dwa duże i płatne dodatki. Dziś premierę ma pierwszy z nich, czyli Serca z kamienia.

Czego możemy się spodziewać?
10 godzin w świecie Wiedźmina.
To z jednej strony nowa przygoda osadzona na terenach Ziem Niczyich i Oxenfurtu, gdzie nasz Geralt trafi w sam środek intrygi niejakiego Olgierda von Evereca.
To oznacza nową historię (a pamiętając osiągnięcia twórców w tworzeniu nietuzinkowych postaci i jeszcze lepszych dialogów, możemy być pewni, że i tym razem się nie zawiedziemy), ale też nowe misje poboczne, kilku nowych przeciwników (w tym bossów), nowy ekwipunek i nowy romans.

Dodatek wprowadza też system Słów Runicznych, czyli możliwość zaklinania broni i pancerza.

W Serce z kamienia można zagrać w ramach podstawowej wersji gry (tyle, że nasz Geralt musi wcześniej osiągnąć minimum 30 poziom doświadczenia), po zakończeniu głównej historii lub osobno - wtedy możemy stworzyć nową postać dysponując pulą punktów doświadczenia do wydania.

A wszystko razem prezentuje się mniej więcej tak:


Dowiedz się więcej o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon

Zdjęcia

  • Wiedźmin 3: Serca z Kamienia
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać